Jdi na obsah Jdi na menu
 


Nokia 5220 XpressMusic

15. 4. 2009

Nokia 5220 XpressMusic je tenký mobilní telefon pro sítě GSM s originálním asymetrickým designem a zaměřením na poslech hudby, pro který je připraveno samostatné ovládání hudebního přehrávače na boku. Displej typu TFT má úhlopříčku 2", rozlišení QVGA a dokáže zobrazit až 262 tisíc barev. Hudební lahůdce Nokia 5220 XpressMusic nechybí ani 2megapixelový fotoaparát s podporou videozáznamů.

K dispozici jsou datové přenosy GPRS i EDGE a připojení k okolním zařízením je možné pomocí USB kabelu či bezdrátové technologie Bluetooth. Přehrávání hudby si s Nokia 5220 XpressMusic můžete zpříjemnit pomocí stereo Bluetooth sluchátek či jakýchkoliv jiných, díky vstupu pro audio konektor 3,5 mm. O dostatek prostoru se postarají paměťové karty typu microSD a předností je také FM rádio s RDS.

Nokia 5220 XpressMusic má ve výbavě HTML internetový prohlížeč Opera mini, e-mailového klienta i Push E-Mail. Samozřejmostí je Java a potěší hlasové vytáčení či hlasité handsfree. Vyzvánění může být polyfonní (64 hlasů) nebo lze použít jakékoliv uložené hudební či video soubory.

CENA NA INTERNETU SE POHYBUJE OKOLO 3.300 Kč

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář