Jdi na obsah Jdi na menu
 


Nokia 6500 slide

16. 4. 2009

Nokia 6500 Slide se chlubí kompaktním tělem s vysunovací koncepcí, jehož rozměry jsou 96.5 x 46.5 x 16.4 milimetrů a váží 125 gramů. Kryt je vyroben z nerezové oceli a to zajišťuje jeho atraktivitu a pevnost. Displej má špičkové rozlišení QVGA a dokáže zobrazit až 16.7 milionů barev. K fotografování je připraven špičkový 3.2 megapixelový fotoaparát s optikou Carl Zeiss, dvojitým diodovým bleskem a shopností nahrávat videozáznamy.

Ve výbavě mobilního telefonu Nokia 6500 najdeme hudební přehrávač a slot na paměťové karty typu microSD, o dostatek úložného prostoru ani zábavu tak nebude nouze. K propojení telefonu slouží bezdrátová technologie Bluetooth a USB kabel, pro který je určen konektor microUSB, přes který lze i nabíjet.

Nokia 6500 pracuje jak ve všech čtyřech pásmech GSM, tak i v sítích třetí generace UMTS. Nechybí ani podpora datových přenosů GPRS a EDGE, kterou lze využít pro HTML internetový prohlížeč Opera mini či e-mailového klienta. Přítomny jsou i technologie Java a Flash, praktické hlasité handsfree či aplikace Yahoo Go!, Flickr, MSN a Nokia Sensor.

Nokia 6500 si zaslouží Vaší pozornost...

CENA NA INTERNETU SE POHYBUJE OKOLO 4.990 Kč

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář